SIFIR BİR (2020)

Türkçe Dublaj 5 Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj 2 Fragman Türkçe Dublaj LPlay Türkçe Dublaj Fembed Türkçe Dublaj Mega

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
SIFIR BİR (2020)
SIFIR BİR (2020)

SIFIR BİR (2020)

Sıfır Bir, Adana'daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad'ın hikayesini konu ediyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer. Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur.

Tür: Unknown , Unknown

Aktör & Aktrist:

Yönetmen:

Senarist:

Ülke: Unknown

Yayın Tarihi: 2020-01-10

Süre: 0 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

10

Puan(170)


3 Yorum yapıldı

Alibab
Alibab - 9 ay önce
Helal Olsn Emek vermişsin Belli İnşallah telif Yemezssin birde Sokağın Çocukları Dİzisine indirme Butonu koysan çok İyi olurdu ? TV ye atıp ordan izlerdik ..
Tufan DİLSİZ
Tufan DİLSİZ - 9 ay önce
Babacan'lar elinize emeğinize sağlık. Sayenizde izleyebildik . Yalan dolanla izleticez diyen bisürü üçkagitci yüzünden sinir hastası olmuştuk . Tekrar sagolun
slashbang7
slashbang7 - 9 ay önce
abi ellerinize sağlık hiçbiryerde yoktu sizde buldum devamı gelsin
serkan erdem
serkan erdem - 9 ay önce
Diziden sonra çok yavaş olmuş...Ama emeğinize sağlık...