Recep İvedik 6 (2019)

Türkçe Dublaj 3 Türkçe Dublaj 2 Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj 5 Türkçe Dublaj LPlay

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Recep İvedik 6 (2019)
Recep İvedik 6 (2019)

Recep İvedik 6 (2019)

Recep İvedik 6, Konya'ya giderken kendisini Kenya'da bulan Recep İvedik'in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik'in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağırılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah'ı da yanına alarak Konya'ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya'da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya'ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye'ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep'in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Tür: Unknown

Aktör & Aktrist: ahan Gkbakar , Nurullah elebi , Somer Karvan , Furkan Bayraktar , Mustafa Dok

Yönetmen: Togan Gkbakar

Senarist:

Ülke: Unknown

Yayın Tarihi: 2019-11-07

Süre: Min

Kalite: FHD

Puan: 0

2

Puan(253)


#Recep İvedik 6 Full Hd izle #Recep İvedik 6 Full Hd seyret #Recep İvedik 6 sansürsüz #Recep İvedik 6 izle #Recep İvedik 6 (2019) Türkçe Dublaj izle

1 Yorum yapıldı

mustafa
mustafa - 9 ay önce
emeginize saglik