Like Father (2018)

Play Stream Server

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Like Father (2018)
Like Father (2018)

Like Father (2018)

İşkolik bir kadın olan Rachel’ın hayatında her şey planlıdır. Fakat işler her zaman düşlediği gibi gitmez. İlişkisini evlilikle taçlandıracak olan Rachel düğün günü gelip çattığında sevgilisi tarafından terk edilir. Başına gelenler sadece bununla da sınırlı değildir. Genç kadın bayalı için Karayip gezisi planlamıştır. Terk edilmiş olması balayına çıkmasına engel değildir. Rachel balayı gezisine düşleyebileceği son kişi ile çıkmıştır; babası. Rachel’in kendisi gibi işkolik olan babası, işlerini engellediğini düşündüğü için ailesini terk etmiştir ve kızı ile uzun süredir görüşmemektedir. Onca zaman sonra kızının düğününe gidince de kendisini birden balayı tatilinde bulur. Bu tatil baba ve kızın ilişkisi için önemli bir dönüm noktası olur.

Grey's Anatomy, Bernard and Huey, Izzy Gets the F*ck Across Town gibi yapımlarda rol alan Lauren Miller Rogen’in ilk yönetmenlik denemesi olan Like Father’ın başrollerini Kristen Bell ve Kelsey Grammer paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda Seth Rogen, Zach Appelman, Brittany Ross, Lenny Jacobson, Wynter Kullman gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki filmin senaryosunu da Rogen kaleme alıyor.

Süre: 103 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

6.4

Puan(1)


#Like Father Full Hd izle #Like Father Full Hd seyret