Kral Şakir: Korsanlar Diyarı (2019)

Türkçe Dublaj Fragman Türkçe Dublaj LPlay Türkçe Dublaj Fembed

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Kral Şakir: Korsanlar Diyarı (2019)
Kral Şakir: Korsanlar Diyarı (2019)

Kral Şakir: Korsanlar Diyarı (2019)

Kral Şakir “Korsanlar Diyarı”, şehre yaklaşmak üzere olan tarih öncesine ait yaratığı durdurmak için zorlu bir maceraya atılan Şakir ve ailesinin hikayesini konu ediyor. Şehir büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Okyanusun en derin yerinden çıkan, tarih öncesine ait dev bir yaratık, şehre gelmek üzeredir. Yaratığı durdurabilecek tek şey ise, altın bir savaş topudur. Yaratık şehre ulaşmadan önce onu etkisiz hale getirmek isteyen Şakir ve ailesi, savaş topunu bulmak için yola koyulur. Ancak yolda işler pek de planlandığı gibi gitmeyince, Şakir ve ailesi kendilerini Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli bir kürenin içinde bulur. Bu gizemli bölge, daha önce onların görmediği bir evrene aittir. Korsanların kol gezdiği, canavarların yaşadığı fantastik bir evrene adım atan Şakir ve ailesi, karşılarına çıkan engelleri aşıp, tarih öncesine ait dev yaratığı durdurabilmek için altın savaş topunu bulmayı başarabilecek midir?

Tür: Unknown , Unknown

Aktör & Aktrist: Atilla endil , Onur Akglgil , Hakan Akn , Didem Atlihan , Sema Kahriman , Mustafa Oral , Levent nsal

Yönetmen: Haluk Can Dizdaroglu , Berk Tokay

Senarist: Haluk Can Dizdaroglu , Berk Tokay

Ülke: Unknown

Yayın Tarihi: 2019-10-04

Süre: 93 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

9.5

Puan(9)


#Kral Şakir: Korsanlar Diyarı Full Hd izle #Kral Şakir: Korsanlar Diyarı Full Hd seyret #Kral Şakir izle