Game of Thrones - Türkçe Dublaj

Game of Thrones - Türkçe Dublaj
Game of Thrones - Türkçe Dublaj

Game of Thrones - Türkçe Dublaj

Yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi. İhanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu topraklarından, soğuk kuzey ve arkasında karanlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın dört bir köşesini hırpalıyor idi. Krallar ve Kraliçeler, Şövalyeler ve sürgündekiler, düzenbazlar ve asiller 'Demir Taht' için kanlı bir mücadeleye tutuşurlar.


Süre:

Kalite: FHD

Puan: 0

8.2

Puan(45)


2 Yorum yapıldı

- 11 ay önce
merhaba, öncelikle kaliteli çözünürlüklerden dolayı tşk ediyorum. başka yerde bulunamayan çözünürlük ve diziler mevcut. Geçte olsa bu diziye başladım, dün 5. bölümü bitirdim. bugün devam etmek istedim lakin, açılmadılar. bir kaç diziyi de kontrol ettim, kimisi açıldı kimisi açılmadı. Bilginiz olmasını istedim. iyi çalışmalar.
- 1 yıl önce
Türkçe Altyazı seçeneği gelsin ve hangi bölümde kaldığımızı bilmemiz için işaret olsun lütfen yorumu dikkate alın
Klaus
Klaus - 1 yıl önce
ayraç eklenmiştir. Türkçe Altazı seçeneği üzerinde çalışma yapmaktayız. şu an için https://rakip.tv/watch/game-of-thrones.html dublaj olduğu belirtilmeyen diziler altyazılıdır. Önerileriniz için teşekkür ederiz.
- 11 ay önce
Merhaba, sitenizi çok beğendim, özellikle çözünürlüklerini. Başarınızın devamı temenni ediyorum. Game of dizisine yeni başlama fırsatım oldu, dün sıkıntısız izleme yaparken bugün hiç bir bölüm açılmadı. Sitede ki bazı diziler de buna dahil. Bilgi vermek istedim.
Klaus
Klaus - 11 ay önce
kontrol ediyoruz