Aykut Enişte (2019)

Play Stream Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Aykut Enişte (2019)
Aykut Enişte (2019)

Aykut Enişte (2019)

Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgili Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkanına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkana hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkana bakmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmayı başarabilecek midir?

Tür: Unknown , Unknown

Aktör & Aktrist: Cem Gelinolu , Melis Babada , Ege Kkenli , Mfit Kayacan , Lale Baar

Yönetmen: Onur Bilgetay

Senarist: Cem Gelinolu , Giray Altnok

Ülke: Unknown

Yayın Tarihi: 2019-05-24

Süre: 115 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

6.5

Puan(10)


#Aykut Enişte Full Hd izle #Aykut Enişte Full Hd seyret #Aykut Enişte sansürsüz #Aykut Enişte 1080p